DROGA KRZYŻOWA 2015

29 marca 2015 roku o godz. 19:00 miała się odbyć DROGA KRZYŻOWA ulicami Szprotawy. Niestety ze względów pogodowych została przeprowadzona w kościele. Rozważania poszczególnych stacji przygotowały „Margaretki” (osoby, które modlą się za kapłanów aż do swojej śmierci). Tekst został przygotowany według rozważań ks. Jacka Stryczka pt. „Ekstremalna Droga Krzyżowa”. Odpowiedzialnym był ks. Grzegorz i ks. Paweł. Zaangażowani byli również: strażacy, policja, służba zdrowia, harcerze, Ryszard Czernysz (kościelny), służba ołtarza z prezesem Filipem Wróblewskim, organista M. Bojski. Na zakończenie ks. Grzegorz powiedział „niech wybrzmi jedno słowo „WIERZĘ”. W następnym roku rozważania Drogi Krzyżowej przygotują harcerze.