KONCERT ADWENTOWY

21 grudnia w kościele parafialnym odbył się KONCERT ADWENTOWY przygotowany przez ks. Grzegorza. „Jesteśmy już po zapowiadanym Koncercie Adwentowym, który odbył się w IV Niedzielę Adwentu, w naszym kościele. Koncert przygotował nowo-powstały zespół muzyczny w składzie: Ola, Karolina, Martyna, Olga, Laura, Kasia, Adrian, Paulina, Kasia (voc.), Kamil (b. gtr.), Filip (drums), oraz ks. Grzegorz (gtr.), który go prowadzi. Niedzielny wieczór okazał się być pięknym wołaniem o Bożą Miłość. U progu Bożego Narodzenia, rozradowaliśmy nasze serca i otworzyliśmy je, na Tego, Który Przychodzi – Jezusa. Chcemy, aby to On był Gospodarzem naszych serc. Pierwsze próby zespołu rozpoczęły się we wrześniu. Nie ma jeszcze nazwy, dlatego prosimy o podsunięcie jej propozycji. Zapraszamy również do przyłączenia się do zespołu. Brakuje kogoś do aranżacji dźwięku (obsługi power-miksera), oraz innych osób grających na instrumentach (gitara, keyboard i inne). Dziękujemy za życzliwość. Mamy w planach kolejne koncerty.”