SZUKANIE ZAJĄCZKA W ŚWIETLICY

SZUKANIE ZAJĄCZKA W ŚWIETLICY CARITAS 16 kwietnia 2014 roku dzieci ze świetlicy Caritas uczestniczyły w poszukiwaniu zajączkowych niespodzianek. Pierwotnie miało się to odbyć w poniedziałek 14 kwietnia ale ze względu na deszcz poszukiwania przełożono na środę. Dzieci najpierw szukały listów od zajączka, które w swojej treści naprowadzały dzieci do miejsc którymi przemierzał zajączek. A trzeba przyznać, że musiały się naszukać. Zaczęły od świetlicy, potem plac zabaw, następnie plac przy markecie NETTO, dalej tam gdzie są krasnale, odwiedziły też św. Nepomucena, potem sklep „Na skarpie”. Tam spotkały starszego kolegę, który powiedział im, że widział zajączka między blokami na osiedlu. Tam wreszcie spotkały zaprzyjaźnionego pana, u którego na podwórku poszukiwały upragnionych niespodzianek. Było trochę niepokoju, bo nie można było odnaleźć jednej niespodzianki ale poszukiwania spowodowały, ze ją jednak odnaleziono. Dzieci ze świetlicy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do sprawienia im tak wielkiej radości. B.G.