SPOTKANIE OPŁATKOWE

NOWOROCZNE SPOTKANIE NADZWYCZAJNYCH SZAFARZY I STARSZYCH LEKTORÓW W naszej parafii odbyło się wiele spotkań opłatkowych, na które zapraszane były grupy parafialne. 12 stycznia w niedzielne popołudnie odbyło się noworoczne spotkanie nadzwyczajnych szafarzy i starszych lektorów. Zaproszenie wystosował ksiądz proboszcz Ryszard Grabarski. Słowo wstępne powiedział Antoni Zabłocki, który pełni funkcje zarówno szafarza jak i lektora. Następnie wszyscy złożyli sobie życzenia tradycyjnie łamiąc się opłatkiem. Tak jak w ubiegłym roku każdy otrzymał od księdza proboszcza książeczkę „Słowo na każdy dzień. Ewangelia 2014”. Zachęcając nas równocześnie, abyśmy czerpali ze skarbnicy Ewangelii każdego dnia Nowego 2014 Roku. Potem nastąpiło wspólne śpiewanie kolęd. Poczęstunek przygotowali uczestnicy spotkania, a przepyszny deser tirami su zrobiła siostra Klara na specjalną prośbę jednej z lektorek. Wszystko było przepyszne. Dziękujemy!!! B.G.