„TRENUJĄ PRZED CZĘSTOCHOWĄ”

GOŚĆ ZIELONOGÓRSKO- GORZOWSKI „TRENUJĄ PRZED CZĘSTOCHOWĄ” SZPROTAWA- OTYŃ. 14 pielgrzymów z parafii pw. Wniebowzięcia NMP przybyło rowerami 1 lipca do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu. Dla wielu była to okazja do osobistej modlitwy, która była możliwa nie tylko w sanktuarium, ale również podczas jazdy rowerowej. Była też wspólna Eucharystia i zwiedzanie sanktuarium.- Przyjechaliśmy do Królowej Pokoju, więc prosimy o pokój w sercach, rodzinach i dla swoich bliskich. Jestem nauczycielem i na koniec roku szkolnego tego pokoju i zatrzymania bardzo mi potrzeba- zauważa uczestniczka pielgrzymki Beata Najdek. Chociaż wiek pielgrzymów to 50+, długie kilometry, których było blisko 40, im nie straszne. Dla wielu to aktywne spędzenie niedzieli i czas na integrację. –Lubię jeździć, to dla mnie przyjemność i relaks. Jestem tu pierwszy raz i przyjechałem z żoną- mówi Stanisław Citak. Rok temu byliśmy w Grodowcu, teraz pojechaliśmy do Otynia, później udamy się do Jakubowa. To taki nasz trening przed pielgrzymką rowerową do Częstochowy- mówią z radością pielgrzymi. NA 29.07.2012 R. PLANOWANA JEST KOLEJNA PIELGRZYMKA ROWEROWA. SZCZEGÓŁY W OGŁOSZENIACH PARAFIALNYCH