SPOTKANIE NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2021

14 listopada 2021 roku o godz. 16:00 spotkaliśmy się w salce wspólnie z reprezentantkami Parafialnego Klubu Seniora, aby podziękować małżeństwu Alicji i Danielowi za pracę na rzecz naszej grupy i grupy seniorów. W ramach podziękowania wręczyliśmy malowany obraz Matki Bożej Ostrobramskiej. Jest to wizerunek witrażu znajdujący się w naszym kościele w kaplicy Krzyża. Inicjatorką prezentu, spotkania i podziękowania była Genowefa, której serdecznie dziękujemy.   Spotkanie przebiegało w radosnej, pełnej wspomnień atmosferze przy słodkościach i wyrobach masarskich przyniesionych przez uczestników. Odbyły się oczywiście rozmowy dotyczące planów na przyszły sezon, których głównymi inicjatorami był ks. proboszcz i  Stanisław.