Pielgrzymka Ministrantów do Paradyża

05.05.2018 miała miejsce Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej Ołtarza do Paradyża. Corocznie ministranci i lektorzy z całej diecezji, zjeżdżają się do stóp Matki Bożej Paradyskiej, aby wspólnie modlić się, uczestniczyć w konferencjach a także pograć w piłkę nożną oraz w wiele innych zabaw. Uroczystej Eucharystii przewodniczył Pasterz naszego Kościoła J.E. Ks. Bp. Tadeusz Lityński. Tegoroczna pielgrzymka odbywała się pod hasłem: „Do większych rzeczy zostałem stworzony”. Jest to nawiązanie do słów św. Stanisława Kostki, patrona 2018 roku. Po całodziennym pobycie w Seminarium na koniec pielgrzymki, zwierzyliśmy Matce Bożej Paradyskiej całą naszą parafie i udaliśmy się w drogę powrotną do Szprotawy.