DZIĘKUJEMY KS. PAWŁOWI

MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA ZA POSŁUGĘ DUSZTAPASTERSKĄ KS. PAWŁA 21 sierpnia 2016 roku o godz. 11:30 odbyła się Msza Św. dziękczynna za posługę duszpasterską ks. Pawła Mydłowskiego, który dekretem ks. Biskupa został przeniesiony na nową parafię w Nowej Soli. Ks. Paweł posługiwał w naszej parafii w latach 2011/2016. Eucharystia celebrowana była przez dwóch kapłanów: ks. Pawła i ks. Mieczysława. Głównym celebransem był ks. Paweł, który wygłosił okolicznościowe kazanie. Przed błogosławieństwem na rozesłanie nastąpiły podziękowania i życzenia od grup parafialnych. Ze strony ks. Pawła usłyszeliśmy słowa podziękowania skierowane do wszystkich, którzy otwarci byli na współpracę i służyli pomocą. W imieniu ks. proboszcza i kapłanów posługujących w naszej parafii słowa wdzięczności wypowiedział ks. Andrzej, a w swoim imieniu podziękowania i życzenia Błogosławieństwa Bożego na nowej parafii wypowiedział ks. Mieczysław. Uroczystą Eucharystię zaszczycili swoją obecnością rodzice ks. Pawła.