T r i d u u m     P a s c h a l n e   –   2019 r. :

 

Wielki Czwartek:

Godz. 1800        –    Msza św. koncelebrowana:  przewodniczy Ks. Tomasz

–         adoracja do godz. 2200

Godz. 2000           –         Rodzice Księży, Przyjaciele Paradyża i Radio Maryja

Godz. 2100           –         Wspólnota Krwi Chrystusa  i  Grupa Biblijna

 

Wielki Piątek:

Godz.   700 –        Róża Najśw. Imienia Maryi  –  Ciemna Jutrznia

Godz.   800 –         Róża Podwyższenia Krzyża Świętego        

Godz.   900 –         Róża Matki Bożej Śnieżnej                                            

Godz. 1000 –         Róża Matki Bożej Gromnicznej         

Godz. 1100 –         Róża Matki Bożej z Lourdes                                                                                      

Godz. 1200 –        Róża Św. Józefa                           

Godz. 1300 –        Róża NMP Wspomożenia Wiernych

Godz. 1400 –         Róża Św. Maksymiliana M. Kolbe       

Godz. 1500 –        Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Droga Krzyżowa

Godz. 1600 –        Róża Wniebowzięcia NMP 

Godz. 1700         Wspólnota Sychar

Godz. 1800 –  liturgia Wielkiego Piątku:  przewodniczy Ks. Łukasz

 

  –       liturgia Słowa,  adoracja Krzyża  i  Komunia św.

 

      A d o r a c j a:

 

Godz. 2000 –         Parafialny Klub Seniora oraz ul. Ciszowska, Witosa,                                                        Porzeczkowa, Jasna, Kwiatowa, Parkowa, Waryńskiego,                                                           Krasińskiego, Konopnickiej,  pl. Młodych i Nowa Kopernia

 

Godz. 2100 –         Róża Św. Teresy  oraz  ul. Niepodległości, Koszarowa, Willowa,                                     Słowackiego, Odrodzonego Wojska Pol., Prusa, Kopernika, Rolna,                                 Kolejowa, Kochanowskiego, Basztowa, Bronka Kozaka,  Chrobrego i os. Chrobrego

 

Godz. 2200 –         Róża Matki Bożej Rodzicielki  oraz  ul. Bema, Rynek, I Armii,                                           Andersa, Kasprowicza, Piastowska i Poprzeczna

 

Godz. 2300 –         Nadzwyczajni Szafarze i mężczyźni

              

Godz. 2330 –         Gorzkie żale  i  zakończenie adoracji.

 

 

Wielka Sobota:

 

Godz.   700  –         Róża NMP Ostrobramskiej oraz os. Słoneczne 1 – 10

Godz.   800  –          Róża  MB Rokitniańskiej  oraz  os. Słoneczne 11 – 15

 

Godz.   900 – 1500             Święcenie pokarmów (co pół godziny)

 

Godz. 1500         Róża  MB Bolesnej oraz ul. Kraszewskiego, Legnicka, Kościelna,                                  Kasprzaka, Miłosza, Sikorskiego, Powstańców W-wy, Wieniawskiego, Reja, Paderewskiego, Robotnicza,  3 Maja, Spokojna, Wyspiańskiego, Dąbrowskiego, Krótka, Osiedle Piastowskie i Nowa Kopernia  –  osiedle

 

Godz. 1600         Oaza oraz młodzież  przygotowująca się do bierzmowania

 

Godz. 1700       Róża MB Częstochowskiej, Apostolat Zbawczego Cierpienia i Duchowa Adopcja oraz ul. Sobieskiego, Piłsudskiego, Gdańska, Czarnieckiego, Lotników, Podgórna, Żagańska

 

Godz. 1800         Róża Niepolanego Poczęcia NMP w oraz ul. Kożuchowska,                                            Owocowa, Różana, Henrykowska, Ceglana, Szpitalna, Henryków, Kartowice, Kościuszki, Warszawska, Dębowa i Waszyngtona

 

Godz. 1900        Róża Pięciu Braci Męczenników oraz os. Kościuszki 23 – 27

 

Godz.  2000         Róża Nawiedzenia NMP  oraz  ul.  Targowa, Ogrodowa,                                            Muzealna, Odrodzenia, Sienkiewicza, Młynarska,  Żeromskiego i pl. Ewangelicki oraz Kościelny

 

Godz. 2100 –        Modlitwa w ciszy

 

 

Godz. 2130 –  WIGILIA PASCHALNA :  przewodniczy  Ks. Bartosz

                                   –       poświęcenie ognia  przed kościołem

–       Msza św.

                                   –       procesja rezurekcyjna około godz. 2400

 

S p o w i e d ź :

Wielki Piątek           700  – 2400    (przerwa 1730  –  2026)  

Wielka Sobota         700  –   800           1500 – 1600